100USG1500MEFCSN20X40
RubyconRubycon
100USG1500MEFCSN20X40 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 100USG1500MEFCSN20X40
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 1500UF 20% 100V SNAP
listoch: 1.100USG1500MEFCSN20X40.pdf2.100USG1500MEFCSN20X40.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 100USG1500MEFCSN20X40
Číslo dielu 100USG1500MEFCSN20X40 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 1500UF 20% 100V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 44159 pcs Dátový hárok 1.100USG1500MEFCSN20X40.pdf2.100USG1500MEFCSN20X40.pdf
Napätie - hodnotené 100V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.787" Dia (20.00mm)
séria USG Ripple Current @ nízkej frekvencie 2.45A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.818A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Ostatné mená 1189-3858
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks
Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 1500µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
kapacitné 1500µF aplikácia General Purpose