100USC820MEFC22X25
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 100USC820MEFC22X25
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 820UF 20% 100V SNAP
listoch: 1.100USC820MEFC22X25.pdf2.100USC820MEFC22X25.pdf
  • správa
Špecifikácie 100USC820MEFC22X25
Číslo dielu 100USC820MEFC22X25 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 820UF 20% 100V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 50454 pcs Dátový hárok 1.100USC820MEFC22X25.pdf2.100USC820MEFC22X25.pdf
Napätie - hodnotené 100V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.866" Dia (22.00mm)
séria USC Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.86A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.139A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 820µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C kapacitné 820µF