100SEV220M18X16.5
RubyconRubycon
100SEV220M18X16.5 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 100SEV220M18X16.5
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 220UF 20% 100V SMD
listoch: 1.100SEV220M18X16.5.pdf2.100SEV220M18X16.5.pdf3.100SEV220M18X16.5.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
125 pcs
250 pcs
625 pcs
875 pcs
1250 pcs
3125 pcs
  • správa
Špecifikácie 100SEV220M18X16.5
Číslo dielu 100SEV220M18X16.5 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 220UF 20% 100V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - hodnotené 100V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy 0.748" L x 0.748" W (19.00mm x 19.00mm) Veľkosť / rozmer 0.709" Dia (18.00mm)
séria SEV Ripple Current @ nízkej frekvencie 665mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 798mA @ 10kHz hodnotenie AEC-Q200
polarizácia Polar obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Ostatné mená 1189-3514-2
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 28 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.669" (17.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 220µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
kapacitné 220µF aplikácia Automotive