100SEV100M12.5X16
RubyconRubycon
100SEV100M12.5X16 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 100SEV100M12.5X16
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 100UF 20% 100V SMD
listoch: 1.100SEV100M12.5X16.pdf2.100SEV100M12.5X16.pdf3.100SEV100M12.5X16.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
150 pcs
300 pcs
750 pcs
1050 pcs
3750 pcs
  • správa
Špecifikácie 100SEV100M12.5X16
Číslo dielu 100SEV100M12.5X16 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 100UF 20% 100V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - hodnotené 100V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy 0.512" L x 0.512" W (13.00mm x 13.00mm) Veľkosť / rozmer 0.492" Dia (12.50mm)
séria SEV Ripple Current @ nízkej frekvencie 440mA @ 120Hz
hodnotenie AEC-Q200 polarizácia Polar
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Radial, Can - SMD
Ostatné mená 1189-3512-2 Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 25 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.669" (17.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 100µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C kapacitné 100µF