100RX304.7M8X11.5
RubyconRubycon
100RX304.7M8X11.5 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 100RX304.7M8X11.5
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 4.7UF 20% 100V RADIAL
listoch: 1.100RX304.7M8X11.5.pdf2.100RX304.7M8X11.5.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie 100RX304.7M8X11.5
Číslo dielu 100RX304.7M8X11.5 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 4.7UF 20% 100V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 433571 pcs Dátový hárok 1.100RX304.7M8X11.5.pdf2.100RX304.7M8X11.5.pdf
Napätie - hodnotené 100V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria RX30 Ripple Current @ nízkej frekvencie 42mA @ 120Hz
hodnotenie AEC-Q200 polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -40°C ~ 130°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 29 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 130°C Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 1.3 Ohms
Výška - sedenie (Max) 0.532" (13.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 4.7µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 130°C kapacitné 4.7µF