100RX30220MGC16X25
RubyconRubycon
100RX30220MGC16X25 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 100RX30220MGC16X25
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 220UF 20% 100V RADIAL
listoch: 1.100RX30220MGC16X25.pdf2.100RX30220MGC16X25.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
600 pcs
  • správa
Špecifikácie 100RX30220MGC16X25
Číslo dielu 100RX30220MGC16X25 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 220UF 20% 100V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 63333 pcs Dátový hárok 1.100RX30220MGC16X25.pdf2.100RX30220MGC16X25.pdf
Napätie - hodnotené 100V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.630" Dia (16.00mm)
séria RX30 Ripple Current @ nízkej frekvencie 770mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.1A @ 100kHz hodnotenie AEC-Q200
polarizácia Polar obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 130°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 33 Weeks Životnosť @ Temp. 4000 Hrs @ 130°C
Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 130 mOhms Výška - sedenie (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 220µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 130°C
kapacitné 220µF aplikácia Automotive