100MXG1200MEFCSN22X30
RubyconRubycon
100MXG1200MEFCSN22X30 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 100MXG1200MEFCSN22X30
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 1200UF 20% 100V SNAP
listoch: 1.100MXG1200MEFCSN22X30.pdf2.100MXG1200MEFCSN22X30.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie 100MXG1200MEFCSN22X30
Číslo dielu 100MXG1200MEFCSN22X30 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 1200UF 20% 100V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 33614 pcs Dátový hárok 1.100MXG1200MEFCSN22X30.pdf2.100MXG1200MEFCSN22X30.pdf
Napätie - hodnotené 100V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.866" Dia (22.00mm)
séria MXG Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.69A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.9435A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 1200µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C kapacitné 1200µF