100MXG1000MEFCSN22X30
RubyconRubycon
100MXG1000MEFCSN22X30 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 100MXG1000MEFCSN22X30
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 1000UF 20% 100V SNAP
listoch: 1.100MXG1000MEFCSN22X30.pdf2.100MXG1000MEFCSN22X30.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie 100MXG1000MEFCSN22X30
Číslo dielu 100MXG1000MEFCSN22X30 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 1000UF 20% 100V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 87404 pcs Dátový hárok 1.100MXG1000MEFCSN22X30.pdf2.100MXG1000MEFCSN22X30.pdf
tolerancia 1000µF Veľkosť pozemnej plochy 0.394" (10.00mm)
Veľkosť / rozmer 0.866" Dia (22.00mm) séria MXG
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Zvlnenie prúdu Polar polarizácia Radial, Can - Snap-In
Pitch - Konektor 100V Balík / puzdro -
Ostatné mená 1189-2832 Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Počet kondenzátorov 1.47A Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks
Výrobné číslo výrobcu 100MXG1000MEFCSN22X30 Životnosť @ Temp. -
impedancia - Výška - sedenie (Max) 1.260" (32.00mm)
Rozšírený popis 1000µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±20%
popis CAP ALUM 1000UF 20% 100V SNAP aplikácia 2000 Hrs @ 105°C