100LSQ10000M36X118
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 100LSQ10000M36X118
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu SCREW TERMINAL
listoch: 1.100LSQ10000M36X118.pdf2.100LSQ10000M36X118.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
60 pcs
  • správa
Špecifikácie 100LSQ10000M36X118
Číslo dielu 100LSQ10000M36X118 Výrobca Rubycon
popis SCREW TERMINAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4387 pcs Dátový hárok 1.100LSQ10000M36X118.pdf2.100LSQ10000M36X118.pdf
Napätie - hodnotené 100V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.417" Dia (36.00mm)
séria LSQ Ripple Current @ nízkej frekvencie 6.3A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 6.93A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar Balík / puzdro Radial, Can - Screw Terminals
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks
Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 4.764" (121.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 10000µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 85°C
kapacitné 10000µF aplikácia General Purpose