100LSQ100000M90X141
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 100LSQ100000M90X141
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu SCREW TERMINAL
listoch: 1.100LSQ100000M90X141.pdf2.100LSQ100000M90X141.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 751 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 751 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
10 pcs
  • správa
Špecifikácie 100LSQ100000M90X141
Číslo dielu 100LSQ100000M90X141 Výrobca Rubycon
popis SCREW TERMINAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 751 pcs Dátový hárok 1.100LSQ100000M90X141.pdf2.100LSQ100000M90X141.pdf
Napätie - hodnotené 100V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 3.543" Dia (90.00mm)
séria LSQ Ripple Current @ nízkej frekvencie 21A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 23.1A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar Balík / puzdro Radial, Can - Screw Terminals
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks
Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 1.236" (31.40mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 5.669" (144.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 100000µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 85°C
kapacitné 100000µF aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
100LET
100LET
výrobcovia: Bussmann (Eaton)
popis: FUSE CRTRDGE 100A 240VAC/150VDC