PSDR091W
Red Lion ControlsRed Lion Controls
PSDR091W Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PSDR091W
Výrobca / Značka: Red Lion Controls
Popis produktu AC/DC CONVERTER 24V 91W
listoch:
  • správa
Špecifikácie PSDR091W
Číslo dielu PSDR091W Výrobca Red Lion Controls
popis AC/DC CONVERTER 24V 91W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5525 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup 4 - Napätie - výstup 3 -
Napätie - výstup 2 - Napätie - výstup 1 24V
Napätie - Izolácia 3kV Napätie - vstup 100 ~ 120 VAC, 220 ~ 240 VAC
typ Enclosed Veľkosť / rozmer 3.58" L x 1.77" W x 2.95" H (91.0mm x 45.0mm x 75.0mm)
séria PSDR Výkon (watty) 91W
Prevádzková teplota -10°C ~ 70°C (With Derating) Počet výstupov 1
Typ montáže DIN Rail Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Minimálny požadovaný náklad - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vlastnosti Adjustable Output, DC Input Capable, IP20, Load Sharing efektívnosť 89%
Detailný popis Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 3.8A 100 ~ 120 VAC, 220 ~ 240 VAC Input Prúd - výstup (Max) 3.8A