PSDR060W
Red Lion ControlsRed Lion Controls
PSDR060W Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PSDR060W
Výrobca / Značka: Red Lion Controls
Popis produktu AC/DC CONVERTER 24V 60W
listoch: PSDR060W.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 676 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 676 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • správa
Špecifikácie PSDR060W
Číslo dielu PSDR060W Výrobca Red Lion Controls
popis AC/DC CONVERTER 24V 60W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 676 pcs Dátový hárok PSDR060W.pdf
Napätie - výstup 4 - Napätie - výstup 3 -
Napätie - výstup 2 - Napätie - výstup 1 24V
Napätie - Izolácia 4kV Napätie - vstup 100 ~ 120 VAC, 220 ~ 240 VAC
typ Enclosed Veľkosť / rozmer 3.58" L x 1.77" W x 2.95" H (91.0mm x 45.0mm x 75.0mm)
séria PSDR Výkon (watty) 60W
Ostatné mená PSDR060W-ND
RLC251
Prevádzková teplota -10°C ~ 70°C (With Derating)
Počet výstupov 1 Typ montáže DIN Rail
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Minimálny požadovaný náklad -
Výrobca štandardná doba výroby 2 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vlastnosti Adjustable Output, DC Input Capable, IP20, Load Sharing efektívnosť 89.7%
Detailný popis Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 2.5A 100 ~ 120 VAC, 220 ~ 240 VAC Input Prúd - výstup (Max) 2.5A