IMD23162
Red Lion ControlsRed Lion Controls
IMD23162 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: IMD23162
Výrobca / Značka: Red Lion Controls
Popis produktu AMMETER 2A LED PANEL MOUNT
listoch: IMD23162.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 139 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 139 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie IMD23162
Číslo dielu IMD23162 Výrobca Red Lion Controls
popis AMMETER 2A LED PANEL MOUNT Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 139 pcs Dátový hárok IMD23162.pdf
závažia 1.2 lbs (544.3g) Napätie - Napájanie 115VAC, 230VAC
typ Current (Ammeter) Stýl ukončenia Screw Terminal
séria Apollo Rozmery výrezu panelu Rectangular - 92.00mm x 45.00mm
Typ výstupu Relay (2), Solid State (2) Prevádzková teplota 0°C ~ 50°C
Počet znakov na riadok 6 Typ montáže Panel Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Rozsah merania ±2A
Výrobca štandardná doba výroby 2 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ochrana proti vniknutiu IP65 - Dust Tight, Water Resistant Vlastnosti Excitation Supply
Typ zobrazenia LED - Red Characters Zobrazenie znakov - Výška 0.560" (14.20mm)
Detailný popis Current (Ammeter) LED - Red Characters Display Panel Mount
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
IMD20160
IMD20160
výrobcovia: Red Lion Controls
popis: AMMETER 2A LED PANEL MOUNT
Skladom: 216 pcs
Stiahnuť ▼: IMD20160.pdf
RFQ
IMD24C
IMD24C
výrobcovia: Crouzet
popis: IPD FLATPAK 4MM NAMUR 2M