IMD23161
Red Lion ControlsRed Lion Controls
Red Lion Controls
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: IMD23161
Výrobca / Značka: Red Lion Controls
Popis produktu AMMETER 2A LED PANEL MOUNT
listoch: IMD23161.pdf
  • správa
Špecifikácie IMD23161
Číslo dielu IMD23161 Výrobca Red Lion Controls
popis AMMETER 2A LED PANEL MOUNT Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 6023 pcs Dátový hárok IMD23161.pdf
závažia 1.2 lbs (544.3g) Napätie - Napájanie 115VAC, 230VAC
typ Current (Ammeter) Stýl ukončenia Screw Terminal
séria Apollo Rozmery výrezu panelu Rectangular - 92.00mm x 45.00mm
Typ výstupu - Prevádzková teplota 0°C ~ 50°C
Počet znakov na riadok 6 Typ montáže Panel Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Rozsah merania ±2A
Vlastnosti Excitation Supply, Serial Communications Output Typ zobrazenia LED - Red Characters
Zobrazenie znakov - Výška 0.560" (14.20mm) Detailný popis Current (Ammeter) LED - Red Characters Display Panel Mount