GAMMA-868R
RF SolutionsRF Solutions
GAMMA-868R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: GAMMA-868R
Výrobca / Značka: RF Solutions
Popis produktu LORA TELEMETRY & MODEM MODULE 16
listoch: GAMMA-868R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
10 pcs
  • správa
Špecifikácie GAMMA-868R
Číslo dielu GAMMA-868R Výrobca RF Solutions
popis LORA TELEMETRY & MODEM MODULE 16 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2838 pcs Dátový hárok GAMMA-868R.pdf
Napätie - Napájanie 3.6 V ~ 12 V Použitá IC / Časť -
séria - Sériové rozhrania -
citlivosť -137dBm RF Rodina / Štandard -
Protokol - Výkon - Výstup 20dBm
obal Bulk Balík / puzdro Module
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) modulácia -
Veľkosť pamäte - Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia 868MHz
Rýchlosť prenosu dát - Aktuálny - vysielanie 155mA
Aktuálny - príjem 23mA Typ antény -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
GAMMA-915
GAMMA-915
výrobcovia: RF Solutions
popis: LORA TELEMETRY & MODEM MODULE 16
Skladom: 3646 pcs
Stiahnuť ▼: GAMMA-915.pdf
RFQ
GAMMA-868
GAMMA-868
výrobcovia: RF Solutions
popis: RF TXRX MODULE ISM<1GHZ