GAMMA-868
RF SolutionsRF Solutions
GAMMA-868 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: GAMMA-868
Výrobca / Značka: RF Solutions
Popis produktu RF TXRX MODULE ISM<1GHZ
listoch: GAMMA-868.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie GAMMA-868
Číslo dielu GAMMA-868 Výrobca RF Solutions
popis RF TXRX MODULE ISM<1GHZ Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3017 pcs Dátový hárok GAMMA-868.pdf
Napätie - Napájanie 2.7 V ~ 3.6 V Použitá IC / Časť -
séria GAMMA Sériové rozhrania UART
citlivosť -137dBm RF Rodina / Štandard General ISM < 1GHz
Protokol LoRa™ Výkon - Výstup 20dBm
obal Tray Balík / puzdro 18-SIP Module
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) modulácia OFDM
Veľkosť pamäte - Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia 868MHz
Rýchlosť prenosu dát 9.6Mbps Aktuálny - vysielanie 155mA
Aktuálny - príjem 23mA Typ antény Not Included
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
GAMMA-915
GAMMA-915
výrobcovia: RF Solutions
popis: LORA TELEMETRY & MODEM MODULE 16
Skladom: 3646 pcs
Stiahnuť ▼: GAMMA-915.pdf
RFQ
GAMMA-E5-U
GAMMA-E5-U
výrobcovia: Lattice Semiconductor
popis: IP CORE GAMMA CORRECTOR ECP5
Skladom: 95 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
GAMMA-E5-UT
GAMMA-E5-UT
popis: SITE LIC. FOR ECP5 GAMMA
Skladom: 28 pcs
Stiahnuť ▼:
GAMMA-915R-SO
GAMMA-915R-SO
výrobcovia: RF Solutions
Skladom: 3893 pcs
Stiahnuť ▼: GAMMA-915R-SO.pdf
GAMMA-868R-SO
GAMMA-868R-SO
Stiahnuť ▼: GAMMA-868R-SO.pdf
GAMMA-868R
GAMMA-868R
Stiahnuť ▼: GAMMA-868R.pdf
GAMMA-E3-UT1
GAMMA-E3-UT1
popis: IP CORE GAMMA CORRECTOR ECP3
Skladom: 26 pcs
Stiahnuť ▼: GAMMA-E3-UT1.pdf
GAMMA-868-SO
GAMMA-868-SO
popis: RF TXRX MODULE ISM<1GHZ