110C2-315AR2
RF SolutionsRF Solutions
110C2-315AR2 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 110C2-315AR2
Výrobca / Značka: RF Solutions
Popis produktu TRANSMITTER AM 315MHZ 2 SWITCH
listoch:
Stav RoHs Neuplatňuje sa / Neuplatňuje sa
  • správa
Špecifikácie 110C2-315AR2
Číslo dielu 110C2-315AR2 Výrobca RF Solutions
popis TRANSMITTER AM 315MHZ 2 SWITCH Stav voľného vodiča / RoHS Neuplatňuje sa / Neuplatňuje sa
Dostupné množstvo 5305 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 12V séria AM110
citlivosť - Výkon - Výstup 10mW
Ostatné mená AM110C2-315
AM110C2-315-ND
Modulácia alebo protokol AM
Stav voľného vodiča / RoHS Not applicable / Not applicable Rozhranie Handheld, 2 Switches
funkcie Transmitter, KeeLoq Frekvencia 315MHz
Vlastnosti 50m Range Detailný popis RF Transmitter, KeeLoq 315MHz AM Handheld, 2 Switches
Rýchlosť dát (Max) - aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
110AS
110AS
výrobcovia: CUI, Inc.
popis: ALLIGATOR CLIP 50MM W/WIRE TERM