110C1-433A
RF SolutionsRF Solutions
110C1-433A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 110C1-433A
Výrobca / Značka: RF Solutions
Popis produktu AM 433MHZ POCKET KEYFOB 1 SW, 10
listoch: 110C1-433A.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
6 pcs
  • správa
Špecifikácie 110C1-433A
Číslo dielu 110C1-433A Výrobca RF Solutions
popis AM 433MHZ POCKET KEYFOB 1 SW, 10 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4459 pcs Dátový hárok 110C1-433A.pdf
Napätie - Napájanie 12V séria -
citlivosť - Výkon - Výstup -
Modulácia alebo protokol AM, FM Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Rozhranie -
funkcie Transmitter Frekvencia 433MHz
Vlastnosti - Detailný popis RF Transmitter 433MHz AM, FM