RAC40-05SA
RECOM PowerRECOM Power
RAC40-05SA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RAC40-05SA
Výrobca / Značka: RECOM Power
Popis produktu CONV AC/DC 40W 5V OUT SNGL T/H
listoch: RAC40-05SA.pdf
  • správa
Špecifikácie RAC40-05SA
Číslo dielu RAC40-05SA Výrobca RECOM Power
popis CONV AC/DC 40W 5V OUT SNGL T/H Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4580 pcs Dátový hárok RAC40-05SA.pdf
závažia 0.618 lb (280.32g) Napätie - výstup 4 -
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -
Napätie - výstup 1 5V Napätie - vstup 90 ~ 264 VAC
typ Enclosed Veľkosť / rozmer 3.50" L x 2.50" W x 1.08" H (89.0mm x 63.5mm x 27.5mm)
séria POWERLINE RAC40-A Výkon (watty) 40W
Balík / puzdro 7-DIP Module, 5 Leads Ostatné mená 21000057
RAC4005SA
Prevádzková teplota -25°C ~ 70°C (With Derating) Počet výstupov 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Regulácia zaťaženia ±1% Regulácia riadkov ±0.5%
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti OCP, OTP, SCP
efektívnosť 79% Detailný popis Enclosed AC DC Converter 1 Output 5V 8A 90 ~ 264 VAC Input
Prúd - výstup (Max) 8A schválenie CE, cULus