RAC40-05DA
RECOM PowerRECOM Power
RAC40-05DA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RAC40-05DA
Výrobca / Značka: RECOM Power
Popis produktu CONV AC/DC 40W +/-5V OUT DL T/H
listoch: RAC40-05DA.pdf
  • správa
Špecifikácie RAC40-05DA
Číslo dielu RAC40-05DA Výrobca RECOM Power
popis CONV AC/DC 40W +/-5V OUT DL T/H Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5169 pcs Dátový hárok RAC40-05DA.pdf
závažia 0.618 lb (280.32g) Napätie - výstup 4 -
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -5V
Napätie - výstup 1 5V Napätie - vstup 90 ~ 264 VAC
typ Enclosed Veľkosť / rozmer 3.50" L x 2.50" W x 1.08" H (89.0mm x 63.5mm x 27.5mm)
séria POWERLINE RAC40-A Výkon (watty) 40W
Balík / puzdro 7-DIP Module, 5 Leads Ostatné mená 20000716
RAC4005DA
Prevádzková teplota -25°C ~ 70°C (With Derating) Počet výstupov 2
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Regulácia zaťaženia ±1% Regulácia riadkov ±0.5%
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti OCP, OTP, SCP
efektívnosť 80% Detailný popis Enclosed AC DC Converter 2 Output 5V -5V 4A, 4A 90 ~ 264 VAC Input
Prúd - výstup (Max) 4A, 4A schválenie CE, cULus
aplikácia Medical
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
RAC40-0515TA-ST
RAC40-0515TA-ST
výrobcovia: RECOM Power
popis: AC/DC CONVERTER 5V +/-15V 40W
Skladom: 5436 pcs
Stiahnuť ▼: RAC40-0515TA-ST.pdf
RFQ
RAC40-05DA-E-ST
RAC40-05DA-E-ST
výrobcovia: RECOM Power
popis: AC/DC CONVERTER +/-5V 40W
Skladom: 3969 pcs
Stiahnuť ▼: RAC40-05DA-E-ST.pdf
RFQ
RAC40-0515TB
RAC40-0515TB
popis: 40W AC/DC CONV A 3KV