RAC15-12SA
RECOM PowerRECOM Power
RAC15-12SA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RAC15-12SA
Výrobca / Značka: RECOM Power
Popis produktu CONV AC/DC 15W 12V OUT SNGL T/H
listoch: RAC15-12SA.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3 pcs
  • správa
Špecifikácie RAC15-12SA
Číslo dielu RAC15-12SA Výrobca RECOM Power
popis CONV AC/DC 15W 12V OUT SNGL T/H Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2308 pcs Dátový hárok RAC15-12SA.pdf
závažia 0.251 lb (113.85g) Napätie - výstup 4 -
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -
Napätie - výstup 1 12V Napätie - vstup 90 ~ 264 VAC
typ Enclosed Veľkosť / rozmer 2.91" L x 2.13" W x 0.88" H (74.0mm x 54.0mm x 22.3mm)
séria POWERLINE RAC15-A Výkon (watty) 15W
Balík / puzdro 8-DIP Module, 5 Leads Ostatné mená 21000027
RAC1512SA
Prevádzková teplota -25°C ~ 70°C (With Derating) Počet výstupov 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Regulácia zaťaženia ±0.5%
Regulácia riadkov ±0.5% Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vlastnosti SCP efektívnosť 79%
Detailný popis Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 1.25A 90 ~ 264 VAC Input Prúd - výstup (Max) 1.25A
schválenie CE, cULus aplikácia ITE (Commercial)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
RAC15-12DA-ST
RAC15-12DA-ST
výrobcovia: RECOM Power
popis: AC/DC CONVERTER +/-12V 15W
Skladom: 1391 pcs
Stiahnuť ▼: RAC15-12DA-ST.pdf
RFQ
RAC15-12SA-E-ST
RAC15-12SA-E-ST
výrobcovia: RECOM Power
popis: AC/DC CONVERTER 12V 15W
Skladom: 1250 pcs
Stiahnuť ▼: RAC15-12SA-E-ST.pdf
RFQ
RAC15-12SA-E
RAC15-12SA-E
popis: CONV AC/DC 2A 6.5-18VIN 3.0-5.5V
Stiahnuť ▼: RAC15-12SA-E.pdf
RAC15-12SB
RAC15-12SB
popis: CONV AC/DC 15W 12V OUT SNGL T/H
Stiahnuť ▼: RAC15-12SB.pdf
RAC15-12SA-ST
RAC15-12SA-ST
popis: AC/DC CONVERTER 12V 15W