RAC15-12DB
RECOM PowerRECOM Power
RAC15-12DB Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RAC15-12DB
Výrobca / Značka: RECOM Power
Popis produktu CONV AC/DC 15W +/-12V OUT DL T/H
listoch: RAC15-12DB.pdf
  • správa
Špecifikácie RAC15-12DB
Číslo dielu RAC15-12DB Výrobca RECOM Power
popis CONV AC/DC 15W +/-12V OUT DL T/H Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5614 pcs Dátový hárok RAC15-12DB.pdf
závažia 0.265 lb (120.2g) Napätie - výstup 4 -
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -12V
Napätie - výstup 1 12V Napätie - vstup 90 ~ 264 VAC
typ Enclosed Veľkosť / rozmer 2.52" L x 1.80" W x 0.94" H (64.0mm x 45.6mm x 23.8mm)
séria POWERLINE RAC15-B Výkon (watty) 15W
Balík / puzdro 8-DIP Module, 5 Leads Ostatné mená 21000052
RAC1512DB
Prevádzková teplota -25°C ~ 70°C (With Derating) Počet výstupov 2
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Regulácia zaťaženia ±1% Regulácia riadkov ±0.5%
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti OCP, OTP, OVP, SCP
efektívnosť 82% Detailný popis Enclosed AC DC Converter 2 Output 12V -12V 625mA, 625mA 90 ~ 264 VAC Input
Prúd - výstup (Max) 625mA, 625mA schválenie CE, cULus
aplikácia Medical
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
RAC15-12DA-ST
RAC15-12DA-ST
výrobcovia: RECOM Power
popis: AC/DC CONVERTER +/-12V 15W