RAC15-05SA
RECOM PowerRECOM Power
RAC15-05SA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RAC15-05SA
Výrobca / Značka: RECOM Power
Popis produktu CONV AC/DC 15W 5V OUT SNGL T/H
listoch: RAC15-05SA.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3 pcs
  • správa
Špecifikácie RAC15-05SA
Číslo dielu RAC15-05SA Výrobca RECOM Power
popis CONV AC/DC 15W 5V OUT SNGL T/H Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1837 pcs Dátový hárok RAC15-05SA.pdf
závažia 0.251 lb (113.85g) Napätie - výstup 4 -
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -
Napätie - výstup 1 5V Napätie - vstup 90 ~ 264 VAC
typ Enclosed Veľkosť / rozmer 2.91" L x 2.13" W x 0.88" H (74.0mm x 54.0mm x 22.3mm)
séria POWERLINE RAC15-A Výkon (watty) 15W
Balík / puzdro 8-DIP Module, 5 Leads Ostatné mená 21000026
RAC1505SA
Prevádzková teplota -25°C ~ 70°C (With Derating) Počet výstupov 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Regulácia zaťaženia ±0.5%
Regulácia riadkov ±0.5% Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vlastnosti SCP efektívnosť 74%
Detailný popis Enclosed AC DC Converter 1 Output 5V 3A 90 ~ 264 VAC Input Prúd - výstup (Max) 3A