RAC15-05DB
RECOM PowerRECOM Power
RAC15-05DB Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RAC15-05DB
Výrobca / Značka: RECOM Power
Popis produktu CONV AC/DC 2A 6.5-18VIN 3.0-5.5V
listoch: RAC15-05DB.pdf
  • správa
Špecifikácie RAC15-05DB
Číslo dielu RAC15-05DB Výrobca RECOM Power
popis CONV AC/DC 2A 6.5-18VIN 3.0-5.5V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5084 pcs Dátový hárok RAC15-05DB.pdf
závažia 0.265 lb (120.2g) Napätie - výstup 4 -
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -5V
Napätie - výstup 1 5V Napätie - vstup 90 ~ 264 VAC
typ Enclosed Veľkosť / rozmer 2.52" L x 1.80" W x 0.94" H (64.0mm x 45.6mm x 23.8mm)
séria POWERLINE RAC15-B Výkon (watty) 15W
Balík / puzdro 8-DIP Module, 5 Leads Ostatné mená 21000059
RAC1505DB
Prevádzková teplota -25°C ~ 70°C (With Derating) Počet výstupov 2
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Regulácia zaťaženia ±1% Regulácia riadkov ±0.5%
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti OCP, OTP, OVP, SCP
efektívnosť 79% Detailný popis Enclosed AC DC Converter 2 Output 5V -5V 1.5A, 1.5A 90 ~ 264 VAC Input
Prúd - výstup (Max) 1.5A, 1.5A schválenie CE, cULus