RAC06-15DC
RECOM PowerRECOM Power
RAC06-15DC Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RAC06-15DC
Výrobca / Značka: RECOM Power
Popis produktu AC/DC CONVERTER +/-15V 6W
listoch: RAC06-15DC.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
9 pcs
18 pcs
27 pcs
54 pcs
108 pcs
252 pcs
504 pcs
  • správa
Špecifikácie RAC06-15DC
Číslo dielu RAC06-15DC Výrobca RECOM Power
popis AC/DC CONVERTER +/-15V 6W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5308 pcs Dátový hárok RAC06-15DC.pdf
závažia 0.084 lb (38.1g) Napätie - výstup 4 -
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -15V
Napätie - výstup 1 15V Napätie - vstup 90 ~ 264 VAC
typ Enclosed Veľkosť / rozmer 2.11" L x 1.09" W x 0.65" H (53.5mm x 27.8mm x 16.6mm)
séria POWERLINE RAC06-C Výkon (watty) 6W
Balík / puzdro 5-DIP Module Ostatné mená 20000823
RAC06-15DC-ND
RAC0615DC
Prevádzková teplota -25°C ~ 75°C (With Derating) Počet výstupov 2
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks Regulácia zaťaženia ±0.5%
Regulácia riadkov ±0.3% Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vlastnosti OCP, OTP, OVP, SCP efektívnosť 79%
Detailný popis Enclosed AC DC Converter 2 Output 15V -15V 200mA, 200mA 90 ~ 264 VAC Input Prúd - výstup (Max) 200mA, 200mA
schválenie CE, cULus, EN aplikácia ITE (Commercial)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
RAC06-09SC/W
RAC06-09SC/W
výrobcovia: RECOM Power
popis: AC/DC CONVERTER 9V 6W
Skladom: 4942 pcs
Stiahnuť ▼: RAC06-09SC/W.pdf
RFQ
výrobcovia: RECOM Power
popis: AC/DC CONVERTER 15V 6W
Skladom: 4346 pcs
Stiahnuť ▼: RAC06-15SC/W.pdf
RFQ
RAC06-15DC/W
RAC06-15DC/W