RAC06-12DC
RECOM PowerRECOM Power
RAC06-12DC Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RAC06-12DC
Výrobca / Značka: RECOM Power
Popis produktu AC/DC CONVERTER +/-12V 6W
listoch: RAC06-12DC.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
9 pcs
18 pcs
27 pcs
54 pcs
108 pcs
252 pcs
504 pcs
  • správa
Špecifikácie RAC06-12DC
Číslo dielu RAC06-12DC Výrobca RECOM Power
popis AC/DC CONVERTER +/-12V 6W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5824 pcs Dátový hárok RAC06-12DC.pdf
závažia 0.084 lb (38.1g) Napätie - výstup 4 -
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -12V
Napätie - výstup 1 12V Napätie - vstup 90 ~ 264 VAC
typ Enclosed Veľkosť / rozmer 2.11" L x 1.09" W x 0.65" H (53.5mm x 27.8mm x 16.6mm)
séria POWERLINE RAC06-C Výkon (watty) 6W
Balík / puzdro 5-DIP Module Ostatné mená 20000822
RAC0612DC
Prevádzková teplota -25°C ~ 75°C (With Derating) Počet výstupov 2
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks Regulácia zaťaženia ±0.5%
Regulácia riadkov ±0.3% Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vlastnosti OCP, OTP, OVP, SCP efektívnosť 78%
Detailný popis Enclosed AC DC Converter 2 Output 12V -12V 250mA, 250mA 90 ~ 264 VAC Input Prúd - výstup (Max) 250mA, 250mA