RAC05-15SA
RECOM PowerRECOM Power
RAC05-15SA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RAC05-15SA
Výrobca / Značka: RECOM Power
Popis produktu AC/DC CONVERTER 15V 5W
listoch: RAC05-15SA.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5 pcs
  • správa
Špecifikácie RAC05-15SA
Číslo dielu RAC05-15SA Výrobca RECOM Power
popis AC/DC CONVERTER 15V 5W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2725 pcs Dátový hárok RAC05-15SA.pdf
závažia 0.177 lb (80.29g) Napätie - výstup 4 -
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -
Napätie - výstup 1 15V Napätie - vstup 90 ~ 264 VAC
typ Enclosed Veľkosť / rozmer 2.17" L x 1.77" W x 0.82" H (55.0mm x 45.0mm x 21.0mm)
séria POWERLINE RAC05-A Výkon (watty) 5W
Balík / puzdro 6-DIP Module, 5 Leads Ostatné mená 21000006
RAC0515SA
Prevádzková teplota -25°C ~ 70°C (With Derating) Počet výstupov 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Regulácia zaťaženia ±0.5% Regulácia riadkov ±0.3%
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti SCP
efektívnosť 70% Detailný popis Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 333mA 90 ~ 264 VAC Input
Prúd - výstup (Max) 333mA schválenie CE, cULus