RAC05-15DC
RECOM PowerRECOM Power
RAC05-15DC Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RAC05-15DC
Výrobca / Značka: RECOM Power
Popis produktu AC/DC CONVERTER +/-15V 170MA 5W
listoch: RAC05-15DC.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
9 pcs
18 pcs
27 pcs
54 pcs
108 pcs
252 pcs
504 pcs
  • správa
Špecifikácie RAC05-15DC
Číslo dielu RAC05-15DC Výrobca RECOM Power
popis AC/DC CONVERTER +/-15V 170MA 5W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 6007 pcs Dátový hárok RAC05-15DC.pdf
závažia 0.077 lb (34.93g) Napätie - výstup 4 -
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -15V
Napätie - výstup 1 15V Napätie - vstup 90 ~ 264 VAC
typ Enclosed Veľkosť / rozmer 2.17" L x 1.77" W x 0.82" H (55.0mm x 45.0mm x 21.0mm)
séria POWERLINE RAC05-C Výkon (watty) 5W
Balík / puzdro 5-DIP Module Ostatné mená 20000935
RAC05-15DC-ND
Prevádzková teplota -25°C ~ 75°C (With Derating) Počet výstupov 2
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks Regulácia zaťaženia ±0.5%
Regulácia riadkov ±0.3% Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vlastnosti OVP, SCP efektívnosť 77%
Detailný popis Enclosed AC DC Converter 2 Output 15V -15V 170mA, 170mA 90 ~ 264 VAC Input Prúd - výstup (Max) 170mA, 170mA