RAC03-24SA
RECOM PowerRECOM Power
RAC03-24SA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RAC03-24SA
Výrobca / Značka: RECOM Power
Popis produktu CONN AC/DC 3W 24VOUT SINGLE T/H
listoch: RAC03-24SA.pdf
  • správa
Špecifikácie RAC03-24SA
Číslo dielu RAC03-24SA Výrobca RECOM Power
popis CONN AC/DC 3W 24VOUT SINGLE T/H Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5215 pcs Dátový hárok RAC03-24SA.pdf
závažia 0.057 lb (25.85g) Napätie - výstup 4 -
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -
Napätie - výstup 1 24V Napätie - vstup 90 ~ 264 VAC
typ Enclosed Veľkosť / rozmer 1.38" L x 0.71" W x 0.87" H (35.0mm x 18.0mm x 22.0mm)
séria POWERLINE RAC03-A Výkon (watty) 3W
Balík / puzdro 4-SIP Module Ostatné mená RAC0324SA
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (With Derating) Počet výstupov 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Regulácia zaťaženia ±2% Regulácia riadkov ±2%
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti OCP, OVP, SCP
efektívnosť 77% Detailný popis Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 125mA 90 ~ 264 VAC Input
Prúd - výstup (Max) 125mA schválenie -