RAC03-15SC
RECOM PowerRECOM Power
RAC03-15SC Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RAC03-15SC
Výrobca / Značka: RECOM Power
Popis produktu AC/DC CONVERTER 15V 3W
listoch: RAC03-15SC.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
12 pcs
36 pcs
60 pcs
108 pcs
252 pcs
504 pcs
  • správa
Špecifikácie RAC03-15SC
Číslo dielu RAC03-15SC Výrobca RECOM Power
popis AC/DC CONVERTER 15V 3W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 7363 pcs Dátový hárok RAC03-15SC.pdf
závažia 0.066 lb (29.94g) Napätie - výstup 4 -
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -
Napätie - výstup 1 15V Napätie - vstup 90 ~ 264 VAC
typ Enclosed Veľkosť / rozmer 1.49" L x 0.94" W x 0.64" H (37.8mm x 23.9mm x 16.2mm)
séria POWERLINE RAC03-C Výkon (watty) 3W
Balík / puzdro 16-DIP Module, 5 Leads Ostatné mená 20000815
RAC03-15SC-ND
RAC0315SC
Prevádzková teplota -25°C ~ 85°C (With Derating) Počet výstupov 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks Regulácia zaťaženia ±6%
Regulácia riadkov ±3% Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vlastnosti OTP, SCP efektívnosť 76%
Detailný popis Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 200mA 90 ~ 264 VAC Input Prúd - výstup (Max) 200mA