RAC02-24SC
RECOM PowerRECOM Power
RAC02-24SC Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RAC02-24SC
Výrobca / Značka: RECOM Power
Popis produktu AC/DC CONVERTER 24V 2W
listoch: RAC02-24SC.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
22 pcs
44 pcs
66 pcs
110 pcs
264 pcs
506 pcs
  • správa
Špecifikácie RAC02-24SC
Číslo dielu RAC02-24SC Výrobca RECOM Power
popis AC/DC CONVERTER 24V 2W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 8173 pcs Dátový hárok RAC02-24SC.pdf
závažia 0.055 lb (24.95g) Napätie - výstup 4 -
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -
Napätie - výstup 1 24V Napätie - vstup 80 ~ 264 VAC
typ Enclosed Veľkosť / rozmer 1.33" L x 0.87" W x 0.71" H (33.7mm x 22.2mm x 18.0mm)
séria POWERLINE RAC02-C Výkon (watty) 2W
Balík / puzdro 4-DIP Module Ostatné mená 20000812
Prevádzková teplota -25°C ~ 85°C (With Derating) Počet výstupov 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks Regulácia zaťaženia ±6%
Regulácia riadkov ±2% Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vlastnosti SCP efektívnosť 77%
Detailný popis Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 83mA 80 ~ 264 VAC Input Prúd - výstup (Max) 83mA