RAC02-12SGA
RECOM PowerRECOM Power
RAC02-12SGA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RAC02-12SGA
Výrobca / Značka: RECOM Power
Popis produktu AC/DC CONVERTER 12V 2W
listoch: RAC02-12SGA.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
20 pcs
40 pcs
60 pcs
100 pcs
260 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie RAC02-12SGA
Číslo dielu RAC02-12SGA Výrobca RECOM Power
popis AC/DC CONVERTER 12V 2W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 16121 pcs Dátový hárok RAC02-12SGA.pdf
Napätie - výstup 4 - Napätie - výstup 3 -
Napätie - výstup 2 - Napätie - výstup 1 12V
Napätie - vstup 85 ~ 264 VAC typ Enclosed
Veľkosť / rozmer 1.33" L x 0.87" W x 0.75" H (33.7mm x 22.2mm x 19.0mm) séria POWERLINE RAC02-GA
Výkon (watty) 2W Balík / puzdro 4-DIP Module
Ostatné mená 20001053
Prevádzková teplota -25°C ~ 70°C (With Derating)
Počet výstupov 1 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Regulácia zaťaženia ±6% Regulácia riadkov ±2%
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti Universal Input
efektívnosť 72% Detailný popis Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 167mA 85 ~ 264 VAC Input
Prúd - výstup (Max) 167mA schválenie CE, cURus