LXA04B600
Power IntegrationsPower Integrations
LXA04B600 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LXA04B600
Výrobca / Značka: Power Integrations
Popis produktu DIODE GEN PURP 600V 4A TO263AB
listoch: LXA04B600.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
800 pcs
  • správa
Špecifikácie LXA04B600
Číslo dielu LXA04B600 Výrobca Power Integrations
popis DIODE GEN PURP 600V 4A TO263AB Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 99995 pcs Dátový hárok LXA04B600.pdf
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 2.96V @ 4A Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 600V
Balík dodávateľov zariadení TO-263AB rýchlosť Fast Recovery = 200mA (Io)
séria Qspeed™ Doba spätného obnovenia (trr) 18.5ns
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Ostatné mená 596-1380-2 Prevádzková teplota - prepojenie 150°C (Max)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 2 (1 Year)
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ diódy Standard Detailný popis Diode Standard 600V 4A Surface Mount TO-263AB
Prúd - reverzné únik @ Vr 250µA @ 600V Aktuálny - priemerný rektifikovaný (Io) 4A