LXA03T600
Power IntegrationsPower Integrations
LXA03T600 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LXA03T600
Výrobca / Značka: Power Integrations
Popis produktu DIODE GEN PURP 600V 3A TO220AC
listoch: LXA03T600.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie LXA03T600
Číslo dielu LXA03T600 Výrobca Power Integrations
popis DIODE GEN PURP 600V 3A TO220AC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 135565 pcs Dátový hárok LXA03T600.pdf
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 3.1V @ 3A Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 600V
Balík dodávateľov zariadení TO-220AC rýchlosť Fast Recovery = 200mA (Io)
séria Qspeed™ Doba spätného obnovenia (trr) 20ns
obal Tube Balík / puzdro TO-220-2
Ostatné mená 596-1359-5 Prevádzková teplota - prepojenie 150°C (Max)
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ diódy Standard Detailný popis Diode Standard 600V 3A Through Hole TO-220AC
Prúd - reverzné únik @ Vr 250µA @ 600V Aktuálny - priemerný rektifikovaný (Io) 3A