SP4-PL2-DC48V
PanasonicPanasonic
Panasonic
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SP4-PL2-DC48V
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 48V
listoch: SP4-PL2-DC48V.pdf
  • správa
Špecifikácie SP4-PL2-DC48V
Číslo dielu SP4-PL2-DC48V Výrobca Panasonic
popis RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 48V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2885 pcs Dátový hárok SP4-PL2-DC48V.pdf
Zapnúť napätie (Max) 33.6 VDC Vypnúť napätie (Min) -
Stýl ukončenia PC Pin Spínacie napätie 250VAC, 30VDC - Max
séria SP Čas uvoľnenia 30ms
Typ relé General Purpose obal Tube
Prevádzková teplota -50°C ~ 60°C Prevádzka času 30ms
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vlastnosti - Detailný popis General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 48VDC Coil Through Hole
Kontaktné hodnotenie (aktuálne) 10A Kontaktný materiál Silver Tin Oxide (AgSnO)
Kontaktný formulár 4PDT (4 Form C) Napätie cievky 48VDC
Typ cievky Latching, Dual Coil Odolnosť cievky 7.7 kOhms
Cievna sila 300 mW Prúd cievky 6.2mA
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
SP4-SS
SP4-SS
výrobcovia: Panasonic
popis: RELAY SOCKET 16 POS PANEL MOUNT
Skladom: 4566 pcs
Stiahnuť ▼: SP4-SS.pdf
RFQ
SP4-P-DC6V
SP4-P-DC6V
výrobcovia: Panasonic
popis: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 6V
Skladom: 3854 pcs
Stiahnuť ▼: SP4-P-DC6V.pdf
RFQ
SP4-SF
SP4-SF
popis: RELAY SOCKET 16 POS CHASSIS MT
Stiahnuť ▼: SP4-SF.pdf
SP4-P-DC24V
SP4-P-DC24V
popis: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 24V
Stiahnuť ▼: SP4-P-DC24V.pdf
SP4-P-DC48V
SP4-P-DC48V
popis: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 48V
Stiahnuť ▼: SP4-P-DC48V.pdf
SP4-PS
SP4-PS
popis: RELAY SOCKET 16 POS THROUGH HOLE