SP4-PL2-DC12V
PanasonicPanasonic
SP4-PL2-DC12V Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SP4-PL2-DC12V
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 12V
listoch: SP4-PL2-DC12V.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
30 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • správa
Špecifikácie SP4-PL2-DC12V
Číslo dielu SP4-PL2-DC12V Výrobca Panasonic
popis RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 12V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3695 pcs Dátový hárok SP4-PL2-DC12V.pdf
Zapnúť napätie (Max) 8.4 VDC Vypnúť napätie (Min) -
Stýl ukončenia PC Pin Spínacie napätie 250VAC, 30VDC - Max
séria SP Čas uvoľnenia 30ms
Typ relé General Purpose obal Tube
Ostatné mená 255-3458
SP4-PL2-DC12V-ND
SP4PL2DC12V
Prevádzková teplota -50°C ~ 60°C
Prevádzka času 30ms Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti -
Detailný popis General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 12VDC Coil Through Hole Kontaktné hodnotenie (aktuálne) 10A
Kontaktný materiál Silver Tin Oxide (AgSnO) Kontaktný formulár 4PDT (4 Form C)
Napätie cievky 12VDC Typ cievky Latching, Dual Coil
Odolnosť cievky 480 Ohms Cievna sila 300 mW
Prúd cievky 25.0mA
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
SP4-SF
SP4-SF
výrobcovia: Panasonic
popis: RELAY SOCKET 16 POS CHASSIS MT
Skladom: 8883 pcs
Stiahnuť ▼: SP4-SF.pdf
RFQ
SP4-L2-DC6V
SP4-L2-DC6V
výrobcovia: Panasonic
popis: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 6V
Skladom: 3283 pcs
Stiahnuť ▼: SP4-L2-DC6V.pdf
RFQ
SP4-P-DC48V
SP4-P-DC48V
popis: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 48V
Stiahnuť ▼: SP4-P-DC48V.pdf
SP4-PS
SP4-PS
popis: RELAY SOCKET 16 POS THROUGH HOLE