SP4-DC48V
PanasonicPanasonic
SP4-DC48V Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SP4-DC48V
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 48V
listoch: SP4-DC48V.pdf
  • správa
Špecifikácie SP4-DC48V
Číslo dielu SP4-DC48V Výrobca Panasonic
popis RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 48V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2788 pcs Dátový hárok SP4-DC48V.pdf
Zapnúť napätie (Max) 33.6 VDC Vypnúť napätie (Min) 4.8 VDC
Stýl ukončenia Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Spínacie napätie 250VAC, 30VDC - Max
séria SP Čas uvoľnenia 20ms
Typ relé General Purpose obal Tube
Prevádzková teplota -50°C ~ 60°C Prevádzka času 30ms
Typ montáže Socketable Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vlastnosti - Detailný popis General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 48VDC Coil Socketable
Kontaktné hodnotenie (aktuálne) 10A Kontaktný materiál Silver Tin Oxide (AgSnO)
Kontaktný formulár 4PDT (4 Form C) Napätie cievky 48VDC
Typ cievky Non Latching Odolnosť cievky 7.7 kOhms
Cievna sila 300 mW Prúd cievky 6.2mA