SP4-DC12V
PanasonicPanasonic
SP4-DC12V Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SP4-DC12V
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 12V
listoch: SP4-DC12V.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
30 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • správa
Špecifikácie SP4-DC12V
Číslo dielu SP4-DC12V Výrobca Panasonic
popis RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 12V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3775 pcs Dátový hárok SP4-DC12V.pdf
Zapnúť napätie (Max) 8.4 VDC Vypnúť napätie (Min) 1.2 VDC
Stýl ukončenia Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Spínacie napätie 250VAC, 30VDC - Max
séria SP Čas uvoľnenia 20ms
Typ relé General Purpose obal Tube
Ostatné mená 255-2840
SP4-DC12V-ND
SP4DC12V
Prevádzková teplota -50°C ~ 60°C
Prevádzka času 30ms Typ montáže Socketable
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti -
Detailný popis General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 12VDC Coil Socketable Kontaktné hodnotenie (aktuálne) 10A
Kontaktný materiál Silver Tin Oxide (AgSnO) Kontaktný formulár 4PDT (4 Form C)
Napätie cievky 12VDC Typ cievky Non Latching
Odolnosť cievky 480 Ohms Cievna sila 300 mW
Prúd cievky 25.0mA