JS1AF-24V-F
Prehľad produktov
Číslo dielu: JS1AF-24V-F
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 24V
listoch: JS1AF-24V-F.pdf
  • správa
Špecifikácie JS1AF-24V-F
Číslo dielu JS1AF-24V-F Výrobca Panasonic
popis RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 24V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 78146 pcs Dátový hárok JS1AF-24V-F.pdf
Zapnúť napätie (Max) 16.8 VDC Vypnúť napätie (Min) 2.4 VDC
Stýl ukončenia PC Pin Spínacie napätie 250VAC, 100VDC - Max
séria JS Čas uvoľnenia 10ms
Typ relé General Purpose obal Bulk
Prevádzková teplota -40°C ~ 70°C Prevádzka času 10ms
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vlastnosti Sealed - Flux Protection Detailný popis General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 24VDC Coil Through Hole
Kontaktné hodnotenie (aktuálne) 10A Kontaktný materiál Silver Tin Oxide (AgSnO)
Kontaktný formulár SPST-NO (1 Form A) Napätie cievky 24VDC
Typ cievky Non Latching Odolnosť cievky 1.6 kOhms
Cievna sila 360 mW Prúd cievky 15.0mA