JS1AF-12V-F
PanasonicPanasonic
Panasonic
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: JS1AF-12V-F
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 12V
listoch: JS1AF-12V-F.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie JS1AF-12V-F
Číslo dielu JS1AF-12V-F Výrobca Panasonic
popis RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 12V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 80689 pcs Dátový hárok JS1AF-12V-F.pdf
Zapnúť napätie (Max) 8.4 VDC Vypnúť napätie (Min) 1.2 VDC
Stýl ukončenia PC Pin Spínacie napätie 250VAC, 100VDC - Max
séria JS Čas uvoľnenia 10ms
Typ relé General Purpose obal Bulk
Prevádzková teplota -40°C ~ 70°C Prevádzka času 10ms
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vlastnosti Sealed - Flux Protection Detailný popis General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 12VDC Coil Through Hole
Kontaktné hodnotenie (aktuálne) 10A Kontaktný materiál Silver Tin Oxide (AgSnO)
Kontaktný formulár SPST-NO (1 Form A) Napätie cievky 12VDC
Typ cievky Non Latching Odolnosť cievky 400 Ohms
Cievna sila 360 mW Prúd cievky 30.0mA