ELF-25C005F
PanasonicPanasonic
ELF-25C005F Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ELF-25C005F
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu COMMON MODE CHOKE 500MA 2LN TH
listoch: ELF-25C005F.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie ELF-25C005F
Číslo dielu ELF-25C005F Výrobca Panasonic
popis COMMON MODE CHOKE 500MA 2LN TH Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 43871 pcs Dátový hárok ELF-25C005F.pdf
Napätie - DC - Napájacie napätie - AC 250V
Veľkosť / rozmer 0.984" L x 0.984" W (25.00mm x 25.00mm) séria C
hodnotenie - obal Bulk
Balík / puzdro Vertical, 4 PC Pin Ostatné mená ELF25C005F
PLK1312
Prevádzková teplota -20°C ~ 115°C Počet riadkov 2
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 2 (1 Year)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Výška (Max) 0.689" (17.50mm)
Typ filtra Power Line Vlastnosti -
Detailný popis 2 Line Common Mode Choke Through Hole 500mA DCR 1.891 Ohm (Typ) DC odpor (DCR) (Max) 1.891 Ohm (Typ)
Aktuálne hodnotenie (Max) 500mA schválenie -