ELF-24V080A
PanasonicPanasonic
ELF-24V080A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ELF-24V080A
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu COMMON MODE CHOKE 8A 2LN TH
listoch: ELF-24V080A.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie ELF-24V080A
Číslo dielu ELF-24V080A Výrobca Panasonic
popis COMMON MODE CHOKE 8A 2LN TH Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4299 pcs Dátový hárok ELF-24V080A.pdf
Napätie - DC - Napájacie napätie - AC -
Veľkosť / rozmer 1.457" L x 0.945" W (37.00mm x 24.00mm) séria V
hodnotenie - obal Bulk
Balík / puzdro Vertical, 4 PC Pin Ostatné mená ELF24V080A
PLK1133
Prevádzková teplota - Počet riadkov 2
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Výška (Max) 1.673" (42.50mm)
Typ filtra - Vlastnosti -
Detailný popis 2 Line Common Mode Choke Through Hole 8A DCR 15 mOhm DC odpor (DCR) (Max) 15 mOhm
Aktuálne hodnotenie (Max) 8A schválenie -