EEE-HD1C470AP
PanasonicPanasonic
EEE-HD1C470AP Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: EEE-HD1C470AP
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CAP ALUM 47UF 20% 16V SMD
listoch: 1.EEE-HD1C470AP.pdf2.EEE-HD1C470AP.pdf3.EEE-HD1C470AP.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie EEE-HD1C470AP
Číslo dielu EEE-HD1C470AP Výrobca Panasonic
popis CAP ALUM 47UF 20% 16V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 365336 pcs Dátový hárok 1.EEE-HD1C470AP.pdf2.EEE-HD1C470AP.pdf3.EEE-HD1C470AP.pdf
Napätie - hodnotené 16V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Veľkosť / rozmer 0.248" Dia (6.30mm)
séria HD-V Ripple Current @ nízkej frekvencie 70mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 119mA @ 10kHz hodnotenie AEC-Q200
polarizácia Polar obal Original-Reel®
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Ostatné mená PCE4951DKR
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 4 Ohms
Výška - sedenie (Max) 0.228" (5.80mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 47µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C kapacitné 47µF