EEE-HD1C101AP
PanasonicPanasonic
EEE-HD1C101AP Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: EEE-HD1C101AP
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CAP ALUM 100UF 20% 16V SMD
listoch: 1.EEE-HD1C101AP.pdf2.EEE-HD1C101AP.pdf3.EEE-HD1C101AP.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie EEE-HD1C101AP
Číslo dielu EEE-HD1C101AP Výrobca Panasonic
popis CAP ALUM 100UF 20% 16V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 118222 pcs Dátový hárok 1.EEE-HD1C101AP.pdf2.EEE-HD1C101AP.pdf3.EEE-HD1C101AP.pdf
Napätie - hodnotené 16V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria HD-V Ripple Current @ nízkej frekvencie 130mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 221mA @ 10kHz hodnotenie AEC-Q200
polarizácia Polar obal Original-Reel®
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Ostatné mená PCE4952DKR
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 1.5 Ohms
Výška - sedenie (Max) 0.402" (10.20mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 100µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C kapacitné 100µF