EEE-FK2A151AM
PanasonicPanasonic
EEE-FK2A151AM Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: EEE-FK2A151AM
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CAP ALUM 150UF 20% 100V SMD
listoch: 1.EEE-FK2A151AM.pdf2.EEE-FK2A151AM.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
  • správa
Špecifikácie EEE-FK2A151AM
Číslo dielu EEE-FK2A151AM Výrobca Panasonic
popis CAP ALUM 150UF 20% 100V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 55487 pcs Dátový hárok 1.EEE-FK2A151AM.pdf2.EEE-FK2A151AM.pdf
Napätie - hodnotené 100V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy 0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm) Veľkosť / rozmer 0.630" Dia (16.00mm)
séria FK Ripple Current @ nízkej frekvencie 594.8mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 793mA @ 100kHz hodnotenie AEC-Q200
polarizácia Polar obal Original-Reel®
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Ostatné mená PCE4865DKR
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 170 mOhms
Výška - sedenie (Max) 0.669" (17.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 150µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C kapacitné 150µF