EEE-FK1V751SV
PanasonicPanasonic
EEE-FK1V751SV Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: EEE-FK1V751SV
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CAP ALUM 750UF 20% 35V SMD
listoch: 1.EEE-FK1V751SV.pdf2.EEE-FK1V751SV.pdf3.EEE-FK1V751SV.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie EEE-FK1V751SV
Číslo dielu EEE-FK1V751SV Výrobca Panasonic
popis CAP ALUM 750UF 20% 35V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 58978 pcs Dátový hárok 1.EEE-FK1V751SV.pdf2.EEE-FK1V751SV.pdf3.EEE-FK1V751SV.pdf
Napätie - hodnotené 35V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy 0.531" L x 0.531" W (13.50mm x 13.50mm) Veľkosť / rozmer 0.492" Dia (12.50mm)
séria FKS Ripple Current @ nízkej frekvencie 825mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.1A @ 100kHz hodnotenie AEC-Q200
polarizácia Polar obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Ostatné mená P122520CT
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.551" (14.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 750µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
kapacitné 750µF aplikácia Automotive