EEE-1HA101AP
PanasonicPanasonic
EEE-1HA101AP Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: EEE-1HA101AP
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CAP ALUM 100UF 20% 50V SMD
listoch: 1.EEE-1HA101AP.pdf2.EEE-1HA101AP.pdf3.EEE-1HA101AP.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie EEE-1HA101AP
Číslo dielu EEE-1HA101AP Výrobca Panasonic
popis CAP ALUM 100UF 20% 50V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 184917 pcs Dátový hárok 1.EEE-1HA101AP.pdf2.EEE-1HA101AP.pdf3.EEE-1HA101AP.pdf
Napätie - hodnotené 50V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria S Ripple Current @ nízkej frekvencie 250mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 425mA @ 10kHz hodnotenie AEC-Q200
polarizácia Polar obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Ostatné mená PCE4609CT
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.402" (10.20mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 100µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
kapacitné 100µF aplikácia Automotive