EEE-1HA100SP
PanasonicPanasonic
EEE-1HA100SP Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: EEE-1HA100SP
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CAP ALUM 10UF 20% 50V SMD
listoch: 1.EEE-1HA100SP.pdf2.EEE-1HA100SP.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie EEE-1HA100SP
Číslo dielu EEE-1HA100SP Výrobca Panasonic
popis CAP ALUM 10UF 20% 50V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1212902 pcs Dátový hárok 1.EEE-1HA100SP.pdf2.EEE-1HA100SP.pdf
Napätie - hodnotené 50V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Veľkosť / rozmer 0.248" Dia (6.30mm)
séria S Ripple Current @ nízkej frekvencie 35mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 59.5mA @ 10kHz hodnotenie AEC-Q200
polarizácia Polar obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Ostatné mená EEE1HA100SP
PCE3914TR
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 21 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.213" (5.40mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 10µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
kapacitné 10µF aplikácia Automotive