ECH-U1563JC9
PanasonicPanasonic
ECH-U1563JC9 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ECH-U1563JC9
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CAP FILM 0.056UF 5% 100VDC 2416
listoch: ECH-U1563JC9.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie ECH-U1563JC9
Číslo dielu ECH-U1563JC9 Výrobca Panasonic
popis CAP FILM 0.056UF 5% 100VDC 2416 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 88801 pcs Dátový hárok ECH-U1563JC9.pdf
Napätie - DC 100V Napájacie napätie - AC -
tolerancia ±5% ukončenie Solder Pads
Veľkosť / rozmer 0.236" L x 0.161" W (6.00mm x 4.10mm) séria ECH-U(C)
hodnotenie - obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro 2416 (6041 Metric) Ostatné mená PCF1486CT
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Výška - sedenie (Max) 0.118" (3.00mm) Vlastnosti -
Dielektrický materiál Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked Detailný popis 0.056µF Film Capacitor 100V Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked 2416 (6041 Metric)
kapacitné 0.056µF aplikácia General Purpose