ECH-U1563GC9
PanasonicPanasonic
ECH-U1563GC9 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ECH-U1563GC9
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CAP FILM 0.056UF 2% 100VDC 2416
listoch: ECH-U1563GC9.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
4000 pcs
  • správa
Špecifikácie ECH-U1563GC9
Číslo dielu ECH-U1563GC9 Výrobca Panasonic
popis CAP FILM 0.056UF 2% 100VDC 2416 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 113432 pcs Dátový hárok ECH-U1563GC9.pdf
Napätie - DC 100V Napájacie napätie - AC -
tolerancia ±2% ukončenie Solder Pads
Veľkosť / rozmer 0.236" L x 0.161" W (6.00mm x 4.10mm) séria ECH-U(C)
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 2416 (6041 Metric) Ostatné mená ECHU1563GC9
PCF1503TR
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Výška - sedenie (Max) 0.118" (3.00mm) Vlastnosti -
Dielektrický materiál Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked Detailný popis 0.056µF Film Capacitor 100V Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked 2416 (6041 Metric)
kapacitné 0.056µF aplikácia General Purpose